Z crowdfundingiem w kosmos

„Pocztówka z kosmosu” potrzebuje wsparcia finansowego. Dlatego uruchomiliśmy kampanię crowdfundingową! W zamian za pomoc oferujemy dużo ciekawych rzeczy!

Myślisz, że 20 zł nie pomoże? Wyobraź sobie, że taką samą myśl ma 1000 osób. Po co mam wpłacać 20 zł, skoro oni potrzebują tyle hajsu? Otóż – tak to właśnie działa. Próbujemy wielką sumę uzbierać z malutkich kwot, których żaden portfel nie odczuje. 1000 osób musiałoby wpłacić 20 złotych, a my dzięki temu pokryjemy ogromne koszta – noclegów i jedzenia.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę formę organizowania funduszy? Bo inne metody albo zawiodły, albo rozmowy są w toku i okropnie się przedłużają. Nie wiemy, czy coś z nich będzie, a chcemy uniknąć kredytu. Budżet miesięcznej wyprawy do Szwecji jest przerażająco wysoki.  Stąd pomysł na finansowanie społecznościowe.

Cel mamy szczytny, więc liczymy na wsparcie w nawet najmniejszej sumie. Przecież jesteś tu i czytasz to, prawda? Pomożesz nam, a my damy Ci mnóstwo ciekawych rzeczy do czytania, obiecuję!

Naszą kampanię można znaleźć pod adresem: https://wspieram.to/kosmos.

Dodaj komentarz